Ujistěte se, že jste vyměnili pneumatiky do prosince

celoroční pneumatiky

Pokud jste nepřezuli na zimní pneumatiky, brzy vám dojde čas. Pokud do vaší oblasti ještě nedorazilo zimní počasí, brzy dorazí a vy musíte být připraveni, než se tak stane. V závislosti na zemi, ve které žijete, můžete také porušovat zákon, pokud nemáte na autě namontované zimní pneumatiky před prosincem, pokud vozidlo stále řídíte. Mohlo by se stát, že budete nést pokutu a ohrozit bezpečnost sebe i ostatních při řízení. Jiné země mohou mít legislativu, která vyžaduje zimní pneumatiky

Pneumatiky je nutné vyměnit včas, protože nechcete, aby vás napadly špatné pneumatiky, když napadne sníh nebo se silnice změní na zledovatělé. Zimní pneumatiky vám poskytují lepší výkon, jakmile teplota klesne pod 7 stupňů Celsia. Není tedy důvod čekat, až napadne sníh, protože by se mohlo stát, že přezutí příliš pozdě a budete mít problém s výměnou pneumatik sami nebo budete muset riskovat nehodu a dojet si pro pneumatiku do pneuservisu. změna. Vždy je vhodné nechat si pneuservis zajistit pro Vás pneuservisem. Mají správné nástroje a odborné znalosti v manipulaci s pneumatikami. Budou schopni posoudit pneumatiky sundané z vašeho vozidla a ty, které budou namontovány. Nenamontují pneumatiky, které nejsou v dobrém stavu nebo nesplňují normy zimních pneumatik.

Odborníci pneuservisu také při výměně pneumatik dbají na vyvážení pneumatik automobilu přidáním závaží na kola tak, aby se pneumatiky otáčely bez bočních sil. Také se starají o správný tlak v pneumatikách, abyste mohli své vozidlo bezpečně řídit, když opustíte pneuservis. Poskytnou také službu, kdy si mohou uložit vaše letní pneumatiky ve svém skladu pneumatik. Tímto způsobem se nemusíte obtěžovat přetahováním pneumatik tam a zpět. Mohou také zaručit bezpečnost, takže vaše pneumatiky nebudou odcizeny a že budou skladovány ve správných podmínkách, mimo přímé sluneční světlo, zvýšené teploty a mimo prostředí bohatá na ozón. Jediné, o co se musíte starat, je výměna pneumatik včas.

Pokud bydlíte v lokalitě, kde není příliš zimní období nebo velmi nevyzpytatelné počasí, máte také možnost celoroční pneumatiky používat po celý rok. Tyto pneumatiky jsou vyrobeny tak, aby fungovaly stejně dobře během zimní sezóny i během letní sezóny. Použili pryžovou směs, která udrží pneumatiky měkké po celou dobu teplotního rozpětí, poskytují přilnavost na sněhu i ledu a zvládnou rozbředlý sníh i aquaplaning.

Pro více informací o zimních pneumatikách a výměně pneumatik navštivte: https://www.nokiantyres.cz/